[...]
Dit is wel weer schitterend. Vrezen voor een hele maand ... die pas binnen 4 dagen moet beginnen. Laten we toch een béétje serieus blijven he.
Zelfs indien het eurohoog scenario er pal op zit en uitkomt zoals het nu op de kaarten staat (da's dan pakweg voor het midden van de eerste decade van december, pak 'm beet Sinterklaas), dan zegt dit nog niets over het verdere verloop van die maand. Het is hier een wijd verbreid fabeltje dat eurohogen per definitie hardnekkig zijn.
Als (let op de als) je met sinterklaas met zo'n kaart zit is het toch wachten tot half december tot je hier ijsdagen kan krijgen. Europa is vrijwel niets afgekoeld en de ontwikkelingen maken het er niet beter op en brengt de kou zeker niet dichterbij. Je hebt wel gelijk dat vrezen voor een hele maand nogal verregaand is, maar het is allerminst positief te noemen.
Quote selectie