Hoe had ik het dan moeten aanpakken? Een hoop tam tam gevolgd door een publieke verontschuldiging, waarna gans het forum zou moeten reageren hoe knap dat van me is?
Dan leek me dit toch de beste oplossing.
M.i had een edit met daarin een verduidelijking waarover je reactie ging al wat uitgemaakt. Tenminste aannemende dat je nog wel achter de inhoud van je oorspronkelijke post staat.
En wat Saskia haar reactie van 16u34 daar staat te doen is me ook zeer de vraag.
Die reactie was niet alleen op jouw post bedoeld. Het ging me om de manier van reageren in een aantal postings. Er werd meteen met oordelen* en dergelijke gesmeten zonder dat er naar achterliggende zaken gekeken werd of dat de gelegenheid gegeven werd om een verklaring te geven. Nu ja aangezien jij je bijdrage weg hebt gehaald heeft het nu ook geen zin om er verder (inhoudelijk) op in te gaan (heb je je zin dus

).
*(En dan bedoel ik oordelen over het geschreven stukje op de VWK site en niet oordelen over de VWKsite als geheel)
Kritiek geven is op zich niet verkeerd, maar je moet het wel weten te brengen. Een forum is wat dat betreft soms ook een te gemakkelijk medium om gewoon maar te typen en te posten wat er in je gedachten op komt.
Er zijn natuurlijk wel situaties te bedenken waarin je je woorden meer weegt voordat je iets verstuurt...
En kom op, ik weet dat (al dan niet bepaalde) mensen hier beter kunnen dan 'rant'-achtige posts maken.
Quote selectie