
!! Ja, ik ben de laatste tijd steeds op vakantie geweest dus ik heb niet veel meegekregen, maar nu ben ik definitief terug en zal ik me weer volop concentreren op dit soort zaken! Het gaat hard mensen. Soms zijn er mensen verbaast waarom we zelfs met een koele lucht soort (stroming) temperaturen boven normaal hebben. Nou uit dit soort gegevens lijkt mij dat de verbaasdheid hierover (logischerwijze) snel minder wordt. Quote selectie
Nee. We hebben net een minimum achter de rug dat maar 73% van het recordminimum van 2005 omvat. Bij een smelt in het tempo van afgelopen halfjaar is het noordpoolijs binnen vier jaar weg. Laat maar even bezinken, mocht dit nieuw voor je zijn.
Dat ijs komt niet meer tijdens ons leven terug. Al zal er ntk nog seizoensijs ontstaan/vergaan. Het cruciale is dat het meerjarige ijs gigantisch is afgesmolten.
Zie ook de link en discussies in 't Verdiepingsforum.
( 508)
( 203)
( 422)
( 253)
( 393)
( 421)
)
( 102)
)
( 86)
)
( 50)
( 115)
( 287)
( 197)
( 115)
( 120)
( 102)
( 121)
( 148)