Dat vond ik dus niet, wellicht komt het niet over. Wat wel mee kan spelen is de toch enorme omschakeling van kalm weer, zoals de foto's laten zien naar dit in notime.
Een rolwolk zie ik ook niet vaak en dergelijke windstoten evenmin. Het is ook niet geweldig vastgelegd, maar ik heb nu een paar keer onder een wallcloud gestaan de afgelopen weken en ik denk 4 reguliere onweersbuien. Geen van deze produceerden iets qua hevigheid vergeleken met dit. Die waren wel heviger qua neerslag en visueel ook denk ik.
Bovendien heb ik heel zelden een dergelijk ingedraaide wolk boven mijn hoofd gehad. Als het nu een arcus was of zo....maar dit is een compact ding onder een onweerswolk. De passage ervan verliep evenwel rustiger dan die rolwolk. EN echt veel rotatie zag ik niet zo een twee drie.
Qua bui lijkt me dit verder inderdaad een normale onweersbui, maar wel een met heftige bijverschijnselen wat mij betreft.
Hoe dan ook: bedankt voor je opmerking.
Quote selectie