We zijn nuchter en eerlijk nu.....Op zich is deze niet te vergelijken. De funnel die ik meende te zien hing samen met een zeer sterk aantrekkende wind. Een wolk die erg laag zat en omhoog schoot en ook richting die funnel leek te trekken. De funnel die jij daar toont lijkt geen enkel verband te hebben met heftige verschijnselen. "mijn" funnel zit tenminste nog onder een sterk ingedraaide wolk met rechts een soort inflow achtige band. Bij jou niet.
Die van jou zou dan weer een landspout kunnen zijn (of die indruk kunnen wekken)...Ja. Maar als het klopt dat het in de directe omgeving van jouw funnel rusrtig was, staat dat echt haaks o de situatie van gisteren. Ik benadruk: dit is zoals is het is, ik maak het niet mooier. Zo ging het gisteren.
Die windstoten is ook zo'n verhaal: waarom zijn die slechts over een breedte van 200-300 m zo heftig? Waar ik stond waren zer ook, maar echt niet vergelijkbaar. Terwijl de rolwolk en de tweede wat mislukte versie weldegelijk pal over mij heen trokken? Ik ben niet zo ervaren op dit gebied, dus het kan normaal zijn en dus veel minder bijzonder dan het op het oog was. Maar De windstoten trokken wel naar die witte wolk links en die witte wolk stoomde op naar die "funnel".
Ik verbind zakenmet elkaar die niet met elkaar verbonden zijn of het klopt watik zag en er was toch wat meer aan de hand (gustnado dan of zo?). Want ik accepteer best dat het geenfunnelw as, maar het was voor daarmee niet niks, niet iets doodnormaals, niet iets wat ik zo vaak bij onweer heb gezien. Dat was het niet.
Quote selectie