Ten opzichte van bijvoorbeeld landen als Amerika, China en India gaat Nederland qua klimaatplannen veel verder. Dan heb ik het niet over de huidige situatie maar over de toekomstige. Tegenwoordig voert het CDA en VVD qua klimaatplannen links beleid uit. Dan kan het zijn dat de van oudsher linkse partijen wat kleiner zijn geworden, de invloed van links wordt juist groter blijkt maar. VVD en CDA verschuiven naar links. Ook te zien aan bijvoorbeeld het kinderpardon.
Gezien de uitzending van Jinek baseert Baudet zich op het IPCC. Volgens mij vorige week ook uitgelicht door iemand hier op weerwoord.
Minder uitstoot van CO2 en zeker de aanpak van plastic vervuiling en fijnstof juich ik toe. Maar we moeten niet gaan overdrijven. Meer doen dan nu vind ik prima.
Links, links, links, bah.
De wereld gaat aan links ten onder. 
Inhoudelijk ga ik niet meer in op de onzin over de opwarming die hier af en toe, ook door jou, wordt gedebiteerd. Zie bv de vetgemaakte stukjes tekst.
Wetenschap telt niet bij sommigen. Alleen geblaat in navolging van klimaatzwetsers als Baudet, Labohm, en anderen. Ze argumenteren op valse wijze, kennis van zaken voorwendend. Zonder inzicht in wat er in wetenschappelijke zin aan de hand is, en al ongeveer 150 jaar bekend. Hoe haalt iemand het in zijn hoofd om het dan nog speculatie te noemen? Onkunde, verborgen agenda?
Iedereen die in staat is zich op de hoogte te stellen kan weten hoezeer dit problemen in de natuurwetenschap bekend is en niet op speculatie berust. Als men daartoe (zich op de hoogte stellen) niet in staat is door het ontbreken van enige opleiding in die richting, gaan we dan maar op meningen een oordeel vormen?
Groet,
Cees
Quote selectie