Als onzin populair is: jazeker. Wat een wereld.
Veel mensen willen gewoon horen dat het een strenge winter wordt. Als je dat dan aankondigt of insinueert maak je je populair.
Sommigen proberen zich zo ook populair te maken of krediet te winnen bij Weerwoorders.
Ik heb zelf ooit een pagina gemaakt waarop mensen terechtkomen als ze winterverwachtingen of wintervoorspellingen intikken in Google. Je wil niet weten hoeveel dagelijkse bezoekers ik kreeg. Alleen kregen ze daar niet te lezen wat ze gehoopt hadden.
Allemaal hoopten ze waarschijnlijk ergens hoop te kunnen oprapen voor een koude winter. Zo ben ik ook ooit begonnen. Volgens mij was m'n eerste zoekwoordje in een zoekmachine "winterverwachting".
Ondertussen weet ik ook al jaren dat het onzinnig is ook maar iets over komende winter te voorspellen. Ik probeerde mijn bevindingen en inzichten op anderen over te brengen.
Quote selectie