Als je iedere opmerking een chatbox-gehalte noemt dan kan deze site wel sluiten, want het wemelt van de losse opmerkingen. Dat mag toch op een weerforum.
Het doel van een forum is toch om te discussiƫren, Sam. Dat doet je doorgaans niet door alleen maar wat losse kreten te plaatsen. Bij een discussie gaat het om de inhoud en dan hoort er dus het onderbouwen van je argumenten bij.
Een ander doel van een forum kan zijn om kennis uit te wisselen. Dat doe je ook niet met alleen maar losse kreten spuien, daar komt ook onderbouwing en het geven van achtergrondinformatie aan te pas.
Het gaat er dus om dat je als lid in eerste instantie een onderbouwde bijdrage levert aan een discussie (of dat je iig je best doet daarvoor) en niet dat je alleen zomaar wat losse kreten spuit. Een enkele keer je mening geven over het weer moet kunnen als dat in de thread past (beleving hoort ook een beetje bij de hobby), maar dat moet niet de hoofdmoot van iemands bijdragen worden.
Maar ik mag toch aannemen dat je als weeramateur ook hier toch meer met je hobby kunt dan alleen maar commentaar of borrelpraat leveren?
Dit geldt trouwens voor het hele forum, als je als lid niet de intentie hebt om inhoudelijk bij te dragen in discussies en alleen maar commentaar wilt leveren en losse kreten wil spuien is dit forum wellicht niet de juiste plek voor je.
Quote selectie