Met achterlijk bedoel ik dat die visie totaal niet strookt met wat er werkelijk gebeurd is en met lul bedoel ik niks, want ik zei "lul na" en dat is hetzelfde als "praat na".
Kan me inderdaad herinneren dat jij ook weleens op weeronline forum vertoefde, daarom snap ik ook niet
wat je hierboven zei.
Ik maak me een beetje boos over wat sommigen van het Weeronline forum van toen zeggen. Ruben stelde laatst ook al dat de reden dat het daar opgehouden is te maken had met de vaste bezoekers. Dat vind ik schandalig. Vooral als je zoiets zegt als kritiek òp die vaste bezoekers die zich momenteel of tot voor kort nu op Weerwoord bevinden.
Ik ben ook weggegaan toen het nieuwe format er kwam. Dat was helemaal niks. Dit hier is wat dat betreft veel beter.
Weet niet wat jij precies met "achterlijk en lul" wil zeggen (in een iets andere zinsconstructie, dat dan weer wel
),
ik was altijd erg actief op weeronline en heb daar alles meegemaakt...
Bij mij is overigens het licht bij weeronline pas definitief uitgegaan toen ze overstapten naar de andere forumsoftware, ben daar toen zegge en schrijve nog 1 dag online geweest en daarna nooit meer.
Quote selectie