je lijntjes lijken wel erg kort te zijn
Het kan aan mij liggen, maar hier snap ik echt niets van. Waar staat dat ik zeg dat jij iets zwart gemaakt zou hebben?
In je vorige bericht, stelde je dit (dit had
ik zwart gemaakt in het gequote bericht van je)
(d.w.z. bijvoorbeeld de stratosfeer-troposfeer interactie met de duiding van Uitvoer)
Wijs maar aan. Laat maar zien.
[...]
Ook hier: stel de vraag eens op het VWK forum.
Dat wordt dan zoiets als:
Op een ander forum kreeg ik van een zekere Wallie (Vleuten) het volgende als antwoord op mijn postings van Stewart, EC32 + visie Hugo en de lange termijn voorspelling van MetOffice. Wat vinden jullie hiervan?
Dat zijn Engelstalige goeroe's die in mijn optiek appels met peren vergelijken (d.w.z. bijvoorbeeld de stratosfeer-troposfeer interactie met de duiding van Uitvoer). Gewone weermodellen zijn helemaal niet bedoeld om de stratosfeer-troposfeer interactie in detail en correct te modelleren. Persoonlijk zie ik het als het grijpen van strohalmen omdat echte positieve vooruitzichten ontbreken. Dat past nu eenmaal niet bij mijn beleving van de operationele meteorologie.
n.b. net als bij Aha2 denk ik het antwoord van een aantal posters al wel te weten. Niet helemaal eerlijk dus

.
Wallie, ik ken A3 een aantal jaar, van de forums, maar ook van regionale bijeenkomsten van VWK bij het KNMI in De Bilt. Ik ken zijn mening en die respecteer ik ook in grote mate. Daarnaast ben ik hem dankbaar voor al het werk wat hij doet voor de VWK, oa prachtige maandoverzichten. Ik ga hem daarmee ook niet lastig vallen.
Je komt in het bovenstaande wederom met die koppeling stratosfeer en troposfeer op de korte termijn, ik hoef toch mezelf niet te blijven herhalen dat dit juist
niet niet in zijn algemeenheid gebeurd?
Daarnaast heeft Hugo helemaal geen visie gegeven, hij geeft aan wat de EC32 'vertelt', dat is iets wezenlijk anders. Daarnaast vertelt Hugo er ook vrijwel altijd bij, dat deze kaarten een lage betrouwbaarheid hebben. Zoiets lijkt me ook volstrekt logisch.
Strohalmen verhaal van je, heb ik al weerlegt. Is geen sprake van.
EC32, Hugo en MetOffice lijken me geen Goeroes. Stewart wellicht wel, hoewel ik dat een rot term vind. Ik schat zijn kennis hoog in. Gerespecteerd door velen, ook door professionals, vernieuwer, progressief denker en integer mens. Kijk maar eens naar zijn winterverwachting. Daar staat geen patser of een sensatiebeluste dwaas.
Quote selectie