Wim, mijn stelling was gebaseerd op ALLEEN het klimaat, persvrijheid is een wezenlijk onderdeel van onze samenleving en ik ben dankbaar dat ik in dit land ben geboren en in vrijheid mag leven.
Echter, op het hoofdstuk AWG kunnen we ons geen discussie meer permitteren over het bestaan er van. We moeten alle energie en kennis bundelen om tot haalbare en concrete oplossingen te komen voor de toekomst van onze kinderen en kleinkinderen.
Alleen een ‘verenigde Staten van de wereld’ kan effectief beleid maken dat écht een verschil kan maken op de lange duur als het gaat om reductie van uitstoot. Als een land als China of India bijvoorbeeld geen interesse heeft, kom je nog geen steek verder. Hamvraag of de urgentie dit keer wel genoeg is wereldwijd onder alle leiders. De actuele rampen die zich als direct gevolg van klimaatverandering al manifesteren de laatste jaren zullen daar een ‘goede’ bijdrage aan leveren, de noodzaak.
Quote selectie