Klopt! Dat was 'm. Ik heb het ook gezien. Was een beetje een triest geval. Hij had ook nog het lef om te verkondigen dat het KNMI duidelijke criteria op moest stellen waaronder een weeralarm afgekondigd moet gaan worden! Tsssk ..
Hhm ja dat lijkt er dus op dat ie zich niet verder geinformeerd heeft in de materie omtrent het weeralarm (sinds z'n vorige kritiek eind december). Je zou toch wel beter verwachten van een politicus alvorens hij uitspraken doet in de media.
En als ie zich wel eerder geïnformeerd heeft dan is het gewoon schandelijk, want dan zit ie gewoon onwaarheden te vertellen. Immers dan zou ie moeten weten dat er criteria zijn voor een weeralarm (die bestaan al sinds de invoering van het weeralarm en zijn gewoon altijd terug te vinden op de KNMI website) en ook dat er eerst overleg is alvorens het KNMI een weeralarm afkondigt.
Quote selectie