[...]
. Dat vertrouwen geheel opgeven betekent bijna onvermijdelijk dat je razendsnel zult vervallen in pure, vergiftigende achterdocht.
Bingo. Dat is het probleem, velen zijn er niet te vertrouwen omdat de meerderheid van onze 'soort' geleid wordt door angst. Het leven van een person die vergiftigend achterdochtig is is niet simpel. Maar hij zal nooit in een leugen geloven, noch in een waarheid omdat hij alles en iedereen in twijfel trekt.
De meeste mensen zullen niet dat pad verkiezen omdat het idd een lastig pad is. Je moet constant alles in twijfel trekken. Het is makkelijker om toch wel vertrouwen te stellen in bepaalde mensen en/of instanties. Want dan heb je antwoorden die je zo wanhopig nodig hebt als 'zoekende'. We zijn allemaal zoekende en willen allemaal antwoorden. Ik heb in mijn leven geaccepteerd dat ik de meeste antwoorden nooit zal krijgen, en dat ik nooit zeker kan zijn of de antwoorden dié ik krijg wel op waarheid gebasseerd zijn.
Edit: Ik sar je 'n beetje beste Ben met 'kliek'

omdat jij IPCC verdedigt. Moet de forumleden toch 'n beetje in groepjes kunnen verdelen hé, al is het alleen maar voor het overzicht
Quote selectie