Bij die 'we willen wel' stel ik mij toch wel wat vragen. Er zijn bijna geen landen waar de partijen die ecologie voorop stellen aan de macht geraken. Men stemt liever voor partijen met one-liners die vooral de migratie heel hard hekelen wat nochtans extra hard in de hand wordt gewerkt wanneer we nog meer klimaatmigratie gaan krijgen.
Daarnaast zal elke partij worden afgestraft die extra belastingen zal heffen om de klimaatmaatregelen betaald te krijgen. Wanneer het in de portefeuille wordt gevoeld telt het klimaat plots niet meer.
Nee, ik vrees dat het 'point of no return' al gepasseerd zijn. En wanneer de aarde verlost is van die vervelende diersoort 'de mens' zal zich langzaam kunnen herstellen.
Ik weet het, een doemscenario, maar ik ben mijn vertrouwen kwijt gespeeld.
Quote selectie