Waarom haal je uitsterven erbij, daar gaat het niet over. Over de figuur. In het meest gunstige scenario een opwarming van ca. 2 graden. Gezien de huidige actiebereidheid zijn die onderste scenario's al onhaalbaar. Het figuur geeft daarmee toch duidelijk aan dat we niet terugkomen op het klimaat van 1900?
Dat snap ik ook wel, ik beweer toch nergens dat we een afkoeling tegemoet gaan? Dat het klimaat opwarmt, wat evident is, betekent niet dat we een "point of no return" zijn gepasseerd, dat is heel iets anders.
Lees dit topic nog eens door, het gaat wel degelijk over uitsterven, ik ben niet degene die dat erbij haalt. Ik reageerde juist om die bewering te ontkrachten, niet meer en niet minder.
En wanneer de aarde verlost is van die vervelende diersoort 'de mens' zal zich langzaam kunnen herstellen.
Quote selectie