Dit is een van de meest onzinnige reacties op dit forum tot nu toe, sorry.
Allé, daar gaan we weer...
Zeggen dat de voorbije zachte maanden een direct gevolg zijn van een plots versnelde opwarming: dat is pas onzinnig. Dat zeggen de statistieken mss niet, maar dat zegt de wiskunde wel. Pas binnen een jaar (ten vroegste) ga je volgens mij met zekerheid kunnen zeggen dat we afgelopen jaar in een versneld opwarmingsregime geraakten, sorry.
De versnelde opwarming is gewoon terug te vinden in de statistieken. Hoe verklaar je dan dat we de zachtste winter ooit beleefden, na het warmste jaar in de meetreeks?
Het heeft er idd veel schijn van dat we dit jaar in een versneld regime terecht gekomen zijn, maar wederom: het is niet correct om daar
nu al van uit te gaan.
Elk jaar lijkt nieuwe records te vestigen, elke maand lijkt zelfs nieuwe records te vestigen.
Met uitzondering van de afgelopen twee dagen, was die recordbrekerij toch al even afgelopen dacht ik. Maar wederom: op het eerste zicht idd tekenen van versnelde opwarming
De zachtste lente ooit is nu bezig, en wellicht de warmste zomer.
Fijn om een glazen bol te hebben zeker. Zo alles kunnen voorspellen. Als het zo zou zijn, ja dan, maar het is nu eenmaal nog niet gebeurd.
Als ik zulke reacties als van jou lees Chris, vraag ik me af of je het weer wel volgt.
Wat zijn we weer vriendelijk voor elkaar.
Het is dus wel vrij duidelijk denk ik, ik wacht liever nog wat af om te concluderen (maar laat de kans open), maar jij trekt nu je coclusies al. Ik vind dat te vroeg maar nou ja, da's mijn mening.
Quote selectie