Verduidelijkt mij niks. We hebben:
1) je moet je altijd aan de wet houden
2) de mens is geen onderdeel van de natuur en mag deze niet verstoren
3) Er is een "goed" en een "slecht" en dat wordt door de maatschappij bepaald en daaraan moet je je houden?
Kom op Jorge ben eens realistisch.
1) dat is "bijna" onmogelijk om je altijd aan de wet te houden.
2) natuurlijk is de mens een onderdeel van de natuur en het is onoverkomelijk dat de mens die niet verstoord. Een boom heeft blaadjes en wij hebben een kettingzaag. Ga jij jezelf dan nog afvragen wie het meest geciviliseerd of beschaafd is? Beschaving hoort bij de mensheid. Van een boom, mier of duif kan je dat niet verwachten.
Is het niet absurd om te zeggen dat een boom niet sterk genoeg is om te overleven in deze wereld omdat de mensheid een kettingzaag kan creeren?
3) Natuurlijk is er een goed en een slecht, maar daar zijn gradaties in. Daarom vroeg ik vanmiddag aan Ernest hoe hij zijn normen en waarden bepaalde. Normen en waarden zijn voor iedereen anders.
Quote selectie
( 231)
( 167)
( 109)
( 94)
( 91)
( 106)
( 273)
( 172)
( 98)
( 76)
( 69)
( 165)
!
( 147)
( 126)
( 148)
( 77)