Ik kan me nooit aan de indruk onttrekken dat Seppie gewoon zit te dollen. Dat kan gewoon niet anders, als je met droge ogen beweert dat er geen stijgende trend in die grafiek zit.

Dat ziet echt iedereen.
zelfs zonder getallen kun je gewoon zien dat de lijn stijgend is. Dat we niet de piek halen van 98 is idd duidelijk, maar het scheelt niet veel, en het is geen piek meer, maar een grote golf. De hele grafiek gaat in stijgende lijn. Wis de pieken visueel gewoon even weg en je ziet het al. Je had echt geen slechtere grafiek kunnen kiezen om je verhaal te illustreren 
PS: en daarnaast: gegevens die er heel lang niet waren? Zijn die van nu niet duidelijk genoeg? Als je koopkracht de laatste 10 jaar gedaald is, ga je dan zeggen dat we geen gegevens hebben over de koopkracht van 500 jaar geleden en dus geen conclusies kunnen maken over je koopkracht die nu gedaald is?
Quote selectie