Doen alsof een mensenleven intrinsiek vervuiling betekent geeft ruimte aan extreme oplossingen. Zoals het voeren van oorlog als "oplossing" tegen klimaatverandering. Waanzin.
Beste Rutger, ik heb me zaken afgevraagd en oorlog nergens als 'oplossing' aangedragen. Doch in het geval van mensenrechten kan ik klimaatopwarming niet los zien de huidige oorlogssituatie in Europa (+USA), Azië en delen van Afrika. Een oorlogseconomie (waar we nu eigenlijk al in zitten) en klimaatopwarming zijn onmiskenbaar aan elkaar verbonden.
Je wekt wel de suggestie Theo. Ik vind dat je daar wat voorzichtiger en terughoudender in moet zijn.
Dankjewel Justin, die suggestie heb ik niet willen geven.
Doch ALS WOIII zich anders gaat ontwikkelen dan tot nu toe... kan klimaatopwarming daar wel onderschikt aan worden, zeker wat betreft mensenrechten.
Op dat gebied is het nu eigenlijk al het geval, gezien bv de genocide aanklacht van Zuid Afrika. 