Je hebt duidelijk niet alles gelezen in deze draad.
Dat heb ik wel gedaan, kan je deze uitspraak onderbouwen?
Het doden van mensen is wat mij betreft geen oplossing voor het klimaatprobleem. Als ik daarmee wat geks zeg hoor graag een uitleg waar uit blijkt dat dit wel zo is.
Nogmaals Rutger, is vraag me af wat een (uit de hand lopende) oorlog (met bv Putin) doet met het oplossen van de mensenrechten t.g.v. de klimaatopwarming. Wat verschilt een oorlogseconomie van de economie die we nu hebben? Beide zullen drastisch moeten krimpen om de wereld leefbaar te houden.
En minder mensen op aarde wordt opgelost door wat Erik hieronder aankaart, iets waar ik het grootste deel van m'n leven mee bezig geweest ben. En grootschalige nucleaire wereldoorlog zou dat ook kunnen veroorzaken, maar dat willen we natuurlijk niet, was het alleen al om de vreselijke gevolgen die dat zou hebben.
Quote selectie