Euhm, nee. Ik ben hier initieel gekomen om over het gewone/dagelijkse weer; weerkaarten bij te leren.
Ik was hier nog niet zo lang, en wat ik nu gezegd heb, werd door meerdere andere mensen toen ook gezegd, namelijk dat hier maar 1 mening toegestaan is over klimaat.
Okee. Dus totale onzin moet in 't vervolg maar genegeerd worden, in plaats van dat geprobeerd wordt te laten zien dat totale onzin totale onzin is.
Dan heeft Ben een aantal maanden geleden toch gelijk gehad met zijn woeste vertrek van WeerWoord. De onzin strontbeu en dan is naar een gezondere plek toegaan wel wat beter voor 'm.
Dat je geen idee hebt waarom sommigen onder ons zo geërgerd zijn vind ik tamelijk verbluffend. Maar ik snap het nu wel. Je hebt immers die metafoor van het Pi-Complot totaal niet begrepen. Of Ernest zijn metafoor over die IT-wereld.
Ik zou zeggen: geloof maar lekker alles wat in De Krant Van Wakker Nederland staat. De stuurlui aan wal weten het natúúrlijk altijd beter
Quote selectie