De laatste 12 jaar is het gemiddeld niet warmer geworden op onze aarde, mocht het de komende 12 jaar gemiddeld weer wat koeler worden, wat dan?
De CO2-uitstoot wordt alleen maar meer, ondanks vele beloftes van diverse landen.
De komende decenia zullen uitsluitsel geven..., maar met de gigantische CO2-uitstoot van de laatste 25 jaar in ons achterhoofd, zou het(volgens jouw hypothese) niet moeten kunnen dat het al meer dan 10 jaar niet verder opwarmt!!
Seppie.
1e vraag is niet terzake in dit kader ( zie mijn betoog). Dat het koeler zal worden is uiterst onwaarschijnlijk . Als jouw stelling, dat het 12 jaar niet opgewarmd is, juist is, dan moet daar een verklaring voor zijn. Welke heb jij daarvoor? (Anders dan natuurwetten ontkennen?)
Uitsluitsel is in dit kader niet gevraagd. De "vangst" van energie door CO2 staat vast.
Waar blijft die dan?
Wat noem jij eigenlijk mijn hypothese?
Seppie, de discussie gaat over de historische volgorde. Als jij eerst de natuurwetten betreffen emissie en absorptie van straling wilt ontkennen zij we uitgepraat
groet,
Cees
Quote selectie